Drzwi wewnętrzne: szklane czy lofty?

Na aranżację wnętrz w stylu postindustrialnym duży wpływ ma wybór odpowiednich drzwi, które będą współgrać z otoczeniem, charakteryzuje się on minimalizmem i prostotą. Kiedyś drzwi stanowiły zamknięcia/odgrodzenia poszczególnych pomieszczeń, dziś są one ozdobą domu. I taką właśnie funkcję można przypisać drzwiom szklanym loftowym.

Styl loft

Cechuje się on dużymi, otwartymi przestrzeniami, surowością i minimalizmem, ale i wysoką funkcjonalnością. Ten styl osiąga piękne efekty w połączeniu ze szkłem, metalem, betonem lub cegłą. Pomieszczenia mają przypominać stare magazyny lub hale fabryczne. Drzwi wewnętrzne z kolekcji Loft to drzwi z dużymi przeszkleniami i geometrycznie rozmieszczonymi szprosami.

dzwi-wewnetrzne-loft-do-pokoju-wroclaw

Kolory designerskich drzwi Loftowych to dominująca czerń, biel, betonowa szarość oraz czerwień cegły. Warto też zastosować, decydując się na drzwi loftowe, jasne wnętrze, które wydobędzie ich prostotę i elegancję.

dzwi-wewnetrzne-loft-do-szafy-wroclaw

Zarówno drzwi jak i przepierzenia szklane spowodują, że uzyskamy otwartą przestrzeń a jednocześnie zyskamy odgrodzone od siebie pomieszczenia pełne światła, które stworzą strefę intymności. Są to świetne rozwiązania zarówno do domów prywatnych jak i holi hotelowych, lokali gastronomicznych, pomieszczeń biurowych itp.

Skrzydła drzwi loftowych mogą otwierać się w sposób typowy, mogą mieć ościeżnicę ukrytą lub niewidoczną. Mogą również przesuwać się na wyjątkowym systemie naściennym. LOFTY dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do produkcji są drzwiami z tzw. „szybą bezpieczną”. Kolor szyby jest uzależniony od oczekiwań klientów. Oczywiście przeważają szyby przeźroczyste, białe i czarne zgodnie ze stylem LOFT.

Drzwi loftowe dla indywidualistów

Drzwi loftowe to drzwi dla indywidualistów. Pasują do wnętrza surowego, ale i do wnętrza eleganckiego glamour. Pasujących do postindustrialnego stylu mebli nie zakupi się w każdym napotkanym sklepie. Jednak, gdy decydujemy się na ten właśnie styl we własnym domu nie zapominajmy o zakupie pasujących do niego drzwi, które nadadzą mu charakteru.

dzwi-wewnetrzne-loft-wroclaw

Drzwi szklane

Drzwi szklane montowane w futrynie lub wprost na ścianie są świetnym produktem do każdego rodzaju wnętrz czy to klasycznych czy nowoczesnych. Zapewniają dostęp światła do pomieszczeń, zaletą jest również to, że można je wykonać niemalże w każdym wymiarze. Wykończenie szyby do drzwi szklanych może być matowe lub bezbarwne, szyba może być grafitowa lub czarna.

dzwi-szklane-erkado-miskant-wroclaw

Szyby do drzwi szklanych mogą być dekorowane przeróżnymi wzorami od wzorów geometrycznych, przez motywy roślinne do ornamentów na obrzeżach szyby. Można także ozdobić je szprosami ułożonymi w różny sposób i w różnej ilości.

Efektownie prezentują się drzwi szklane wykonane w najróżniejszych wzorach. Tafle z grubego, jednolitego i klejonego hartowanego szkła są bardzo wytrzymałe. Drzwi szklane podobnie jak drzwi loftowe dodają wnętrzom niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru, ale także znakomicie je doświetlają i optycznie powiększają. Przełamują nudny i monotonny wystrój ścian.

dzwi-szklane-porta-wroclaw

Tego rodzaju drzwi można wykorzystać w aranżacji niemal każdego wnętrza, zarówno do łazienki oraz pokoju dziennego, pięknie też będzie odgradzać pomieszczenia biurowe jak i przestrzeń w budynku użyteczności publicznej.

  • Graf 39

    cena netto 841.00  + vat 23%
  • Loft Line

    cena netto 490.00  + vat 23%
  • System przesuwny Loft Art

    cena netto 380.00  + vat 23%
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
Zostaw komentarz
Do góry