Rolety zewnętrzne i drzwi z montażem – Wrocław i okolice

Budujesz lub remontujesz dom? A może wykańczasz swoje nowe M? Na początku twoje podekscytowanie sięgało zenitu, ale z każdym kolejnym etapem uchodzi z ciebie pozytywna energia? Przytłacza cię szeroki wybór produktów i rozwiązań na rynku stolarki otworowej? Im więcej czytasz na temat drzwi i rolet, tym mniej wiesz? Nie musisz być ekspertem w każdej dziedzinie. Jesteśmy po to, żeby ci pomóc!

Poznaj naszą ofertę rolet zewnętrznych i drzwi z montażem we Wrocławiu i okolicach!

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

Nie wiesz, jakie drzwi wejściowe wybrać? Wciąż zastanawiasz się, które drzwi do pokoju będą najlepsze? Nie bój się zapytać! Chętnie doradzimy.

dabs-wroclaw-drzwi-bramy-rolety-showroom

„Naszym głównym celem jest zadowolenie i satysfakcja każdego Klienta”.

W swojej ofercie mamy tylko najlepsze produkty cenionych producentów, którzy cieszą się zaufaniem klientów w całej Europie, jak Asilo, Barański, Cal, Doors, Dre, Erkado, Intenso, KMT, Parmax, Porta, Pol-skone, Wikęd, Vasco czy Voster. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw twoim oczekiwaniom i zaproponować ci rozwiązanie indywidualnie dopasowane do twoich potrzeb.

Sprawdź nasze:

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

W zależności od usytuowania względem słońca prawie każde pomieszczenie jest narażone na nadmierne promieniowanie słoneczne o określonych porach dnia. Zajmujemy się również techniką osłonową, dzięki czemu możemy zaproponować rolety, które zapewnią ci odpowiednią osłonę przed słońcem.

Oferujemy:

 • rolety wewnętrzne, w tym:
  • roletki materiałowe (również podgumowane)
  • roletki dzień i noc
  • plisy
  • rolety rzymskie
  • rolety duo
  • żaluzje drewniane
  • żaluzje aluminiowe
 • rolety zewnętrzne, w tym:
  • rolety zewnętrzne ze skrzynką kanciastą
  • rolety zewnętrzne ze skrzynką półokrągłą
  • rolety zewnętrzne ze skrzynką okrągłą
  • rolety zewnętrzne podtynkowe ze skrzynką do zabudowy

Rolety zewnętrzne i drzwi z montażem we Wrocławiu i okolicach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciężko może być podjąć decyzję na podstawie samych tylko zdjęć i opisów z internetu, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie bogato wyposażony showroom. Możesz przyjechać, zobaczyć na żywo, dotknąć i sprawdzić oferowane przez nas produkty. Chętnie wysłuchamy twojej wizji, odpowiemy na twoje pytania i zaproponujemy rozwiązania dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Nie boimy się wyzwań i realizujemy także nietypowe zlecenia i niestandardowe wymiary. Doradzimy, wycenimy i zamontujemy.

dabs-wroclaw-drzwi-bramy-rolety

Nasz salon znajduje się we Wrocławiu przy ul. Klimasa 37e/2 a my jesteśmy do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Oferujemy montaż naszych produktów nie tylko we Wrocławiu, ale i w okolicach.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
Zostaw komentarz
Do góry