Verbena R Slim chrom poler

cena netto 137.76  + vat 23%

VERBENA | Ponadczasowa elegancja

Nowoczesna interpretacja klasycznej formy klamki, która harmonijnie wkomponuje się w ciepłe wnętrza o tradycyjnym stylu i nie tylko. Dzięki niezwykle poręcznej rękojeści gwarantuje komfortowe użytkowanie.

Grubość rozety tylko 7mm.

 

Klamki APRILE wyposażone są w metalowe sprężyny samopoziomujące, a ich rękojeść na stałe została zespolona z nakładkami. Mocowane są na metalowym adapterze co sprawia, że produkt na drzwiach prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Kolekcja APRILE charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania, nowoczesnym designem oraz niepowtarzalną stylistyką. Klamki te świetnie sprawdzą się w domach, mieszkaniach, a także lokalach użytkowych i biurach nadając ich wnętrzu niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru.

Klamki dedykowane są do drzwi o maksymalnej grubości 44 mm.


Dostępne również w kolorach:

MSC – chrom satyna


BLACK – czarny

 

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności