Roleta Classic

cena netto 67.00  + vat 23%

Roleta Classic – klasyczna elegancja. Niezwykle popularna ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję. Elegancki, łagodny profil kasety wykonanej z aluminium spełni wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza.

Rolety Classic to praktyczna osłona drzwi i okien o szerokim wachlarzu zastosowań. Nadają się do każdego typu okien. Są doskonałym rozwiązaniem w walce z upałem, wysoką temperaturą oraz spojrzeniami ciekawskich sąsiadów.

Skutecznie ograniczają dostęp światła oraz gwarantuje maksymalną prywatność dzięki absolutnemu wyeliminowaniu prześwitów występujących między ramą okienną, a tkaniną. W ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę kolorystyczną tkanin, o różnej przepuszczalności światła, całkowicie zaciemniające (tzw. black out) oraz odbijające promienie słoneczne.

Zalety rolet:

  • proste w obsłudze
  • dostępny szeroki wybór wzorów, tkanin i kolorów
  • czyszczenie zajmuje mało czasu
  • funkcjonalne i praktyczne
  • osłona przed słońcem

Sposób montażu:

  • montaż na skrzydle okiennym (kasetka i prowadnice wchodzą w światło szyby)
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności