Plisy podwójne

cena netto 149.00  + vat 23%

Plisa podwójna bez możliwości rozłączenia w połowie (zwana też DUO). Model ten składa się z dwóch plis połączonych wspólną rynną. Ruchoma rynna dolna, rynna górna zamontowana na stałe. Plisa w tym systemie daje nam możliwość zastosowania dwóch różnych materiałów, tworzących np. efekt dzień-noc.

 

Plisy okienne to propozycja dla osób, które chcą nadać wnętrzu subtelności, zabawić się formą, a zarazem wybrać produkt użyteczny i wygodny. Użytkownicy doceniają je ze względu na dekoracyjność, ponadczasową elegancję, a także mnogość dostępnych wariantów – w odróżnieniu od innych rodzajów osłon, plisy mogą mieć różne kształty geometryczne: koła, trapezu, trójkąta. są funkcjonalnym rodzajem osłon okiennych, w którym można niezależnie od siebie podnosić i opuszczać górny oraz dolny profil rolety. Dzięki takiemu zastosowaniu możemy decydować, którą część okna chcemy aktualnie zasłonić lub odsłonić. Doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz lokalach.

O użyteczności plis okiennych decydują z kolei ich właściwości polegające na efektywnym odbijaniu promieni słonecznych, dzięki którym każde wnętrze może zyskać przyjemną aurę. Specjalna powłoka materiału z jakiego są wykonane, sprawia że pełnią rolę izolacji termicznej.

 

Zalety plis:

  • łatwe w obsłudze
  • doskonale sprawdzą się do wszystkich rodzajów okien
  • mogą mieć nietypowe kształty
  • nadają się do okien dachowych i ogrodów zimowych
  • szeroki wybór tkanin o różnym stopniu zaciemnienia
  • możliwość dowolnego przesłaniania powierzchni okna

 

 

 

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności