Rolety rzymskie

cena netto 406.00  + vat 23%

Bez wątpienia najmodniejszym trendem w dekoracji okien wciąż pozostają rolety rzymskie. Ich funkcjonalność i dekoracyjność daje ogromne możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.

Rolety rzymskie to modne i bardzo eleganckie dekoracje okienne, które zwijane są przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego lub elektycznie za pomocą pilota. Efektowne fałdy powstające po podciągnięciu rolet doskonale prezentują się w większości pomieszczeń naszego mieszkania lub domu. Mogą być instalowane do ściany lub do sufitu.

Rolety rzymskie zapewniają osłonę przeciwsłoneczną. Ponadto istnieją jeszcze ich inne funkcje polegająca na zapewnieniu intymności i odgrodzeniu się od świata zewnętrznego. Mogą również zastępować firany i zasłony jak i występować wraz z nimi. Jest to elegancka i funkcjonalna ozdoba, nie tylko okna, lecz całego wnętrza.

Kolekcja tkanin dedykowana do rolet rzymskich obejmuje ok. 200 szt materiałów dekoracyjnych w tym tkaniny transparentne, dimout (zmniejszające ilość wpadającego światła do danego pomieszczenia) i blackout (100% zaciemniające).

Zalety rolet rzymskich:

  • swoboda ustawienia wysokości rolety przy pomocy sterownia za pomocą łańcuszka bądź elektrycznie
  • łatwe w utrzymaniu czystości
  • szeroka gama materiałów rozpraszających światło, zaciemniających oraz transparentnych
  • bogata kolorystyka
  • łatwe dopasowanie do każdego wnętrza
  • łatwe odsłanianie i zasłanianie okna
  • gwarancja 36 miesięcy

 

 

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności