System przesuwny typ MAGIC

cena netto 1,898.00  + vat 23%

System przesuwny naścienny typ MAGIC jest wyłącznie dostępny w komplecie ze skrzydłem pełnym typ MAGIC.

Skrzydło typ MAGIC standardowo jest na wypełnieniu  stabilizującym „plaster miodu” lub za dopłatą z płytą pełną. Skrzydło posiada krawędź w technologii bezfelcowej. System jest przeznaczony do wykończonego na gotowy otwór, nie ma dostępnego tunelu.

Kompletny system składa się:

  • system przesuwny MAGIC
  • skrzydło MAGIC
  • pochwytu okrągłego lub owalnego

Opcje za dopłatą:

  • Pochwyt owalny, prostokątny lub okrągły
  • wypełnienie płytą pełną
  • tuleje metalowe okrągłe i kwadratowe (4szt) w wykończeniu chrom błyszczący,chrom szczotkowany, czarny mat
  • wykończenie krawędzi skrzydła czarne
  • skrzydło Magic cena uzależniona od zastosowanej okleiny lub lakierowania w kolorze biały Tytan UV.

Dostępna kolorystyka:

 

Drzwi przesuwne to rozwiązanie, które jest coraz częściej implementowane w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Pozwala zagospodarować pomieszczenia w taki sposób, aby uzyskać dodatkową przestrzeń. System przesuwny Magic stanowi także doskonały element wykończenia we wnętrzach, które bazują na otwartym planie pomieszczeń. W naszej ofercie znajduje się kompletny zestaw, w skład którego wchodzą: system przesuwny MAGIC, pochwyt okrągły lub owalny, a także skrzydło MAGIC.

System Magic – drzwi przesuwne | Informacje o systemie

System Magic pozwala na całkowite ukrycie toru – zarówno przy otwartych, jak i zamkniętych drzwiach. Dzięki temu będzie doskonałym rozwiązaniem dla perfekcjonistów, którzy oczekują produktu o wysokich walorach wizualnych. Dużą zaletą systemu przesuwnego Magic jest możliwość montażu na ściankach działowych. Świetnie sprawdzi się jako element oddzielający np. garderobę od przestrzeni sypialnianej. Oferowany przez nas zestaw stanowi gwarancję komfortu użytkowania przez długie lata – nawet przy wzmożonej eksploatacji. Stabilne amortyzatory oraz trwały materiał skrzydła to aspekty, które warunkują swobodne korzystanie z systemu.

Magic – System przesuwny w różnorodnej kolorystyce

Poza standardową wersją systemu przesuwnego Magic oferujemy także dodatkowe opcje za opłatą. Istnieje możliwość wypełnienia skrzydła płytą pełną. Do wyboru są pochwyty owalne, prostokątne oraz okrągłe. W naszej ofercie znajdują się tuleje o wykończeniu błyszczącym, szczotkowanym, a także czarnym matowym. Wybór należy do klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasza kadra pracownicza zapewnia fachowe poradnictwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania. Na naszej stronie znajduje się także grafika przedstawiająca dostępną kolorystykę skrzydeł drzwi przesuwnych. System Magic to rozwiązanie, które znacząco wpłynie na komfort użytkowania i walory wizualne przestrzeni mieszkalnej.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności