System przesuwny Stanlux SLX

cena netto 285.00  + vat 23%

Nowy system do drzwi przejściowych wewnętrznych – Stanlux SLX, łączy ze sobą elegancki design i delikatne linie z mocną, usztywnioną konstrukcją szyny jezdnej i wyjątkowym, opatentowanym okuciem SLX. Maksymalna grubość płyty drzwiowej, jaką można zamontować w tym systemie, wynosi 40 mm.

Stanlux to system do drzwi przejściowych wewnętrznych. Łączy ze sobą elegancki design i delikatne linie z mocną, usztywnioną konstrukcją szyny jezdnej. Szyna jezdna w systemie Stanlux SLX posiada nawiercone otwory montażowe, by ułatwić pracę; ma wzmocnione ścianki dla poprawy stabilności pracy i wyciszenia systemu; wykonana jest z wysokiej jakości aluminium anodowanego; posiada system „klik” umożliwiający szybki i łatwy montaż maskownicy oraz profilu naściennego bezpośrednio do szyny.

Charakterystyka:

  • Grubość wypełnienia 18-40 mm
  • Udźwig do 100 kg
  • Dostępne wersje: komplet 1 lub 2 skrzydłowy
  • Dostępne kolory: biały połysk, natura, czarny mat
  • możliwość zamontowania dwóch samodomykaczy

Opcje za dopłatą:

  • samodomykacz
  • stanlux SLX synchronik ( tylko do wersji dwuskrzydłowej)

 

W systemie dostępne są trzy warianty montażu:

WARIANT 1 – Z PROFILEM DYSTANSOWYM
Podstawowy. Stosowany jest do skrzydła drzwiowego o grubości do 40 mm.

WARIANT 2 – Z PROFILEM MONTAŻOWYM
Przystosowany do skrzydeł o grubości 18-24 mm. Główną różnicą jest zastosowanie profilu naściennego (montażowego), którego szerokość jest znacznie mniejsza w stosunku do profilu dystansowego. Pozwala to na przesunięcie skrzydła bliżej ściany i tym samym zmniejszenie szczeliny między skrzydłem a ścianą dla bardziej estetycznego wyglądu.

WARIANT 3 – Z PROFILEM NAŚCIENNYM
Profil ten jest dedykowanym rozwiązaniem do skrzydła drzwiowego o grubości 40 mm z ościeżnicą o grubości opaski 18 mm.

WARIANT 4 – Z PROFILEM MOCOWANYM DO SUFITU

Przystosowany do skrzydeł o grubości 18-40mm

 

 

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności