Dabs - poznaj nas bliżej

O nas

Dabs - co nas wyróżnia?
Firmę DABS charakteryzuje nie tylko profesjonalizm i dbałość o Klienta, ale przede wszystkim szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości.

W naszym portfolio znajdą Państwo takie marki jak: drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne cenionych w całej Europie producentów: Asilo, Barański, Cal, Doors, Dre, Eclisse, Entra, Intenso, Parmax, Porta, Pol-skone, Wikęd, Vasco,Voster.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również, zabudowy kasetowe, systemy loftowe naścienne, drzwi szklane, szeroki wybór klamek oraz rolety zewnętrzne i wewnętrzne odpowiadające najnowszym trendom. Produkty oferowane przez naszą firmę zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Szeroki wybór i profesjonalne doradztwo
DABS powstał w 2019 roku, lecz mimo krótkiego czasu istnienia na rynku pracują w nim ludzie z długoletnim stażem pracy w tej branży.

Cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Realizujemy standardowe zamówienia jak i te nietypowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Szeroki wachlarz produktów
Setki produktów z kategorii drzwi wewnętrznych, systemów przesuwnych kasetowych, loftowych, naściennych, drzwi zewnętrznych, bram garażowych, rolet zewnętrznych i wewnętrznych, klamek itp.
Profesjonalne doradztwo
Naszym głównym celem jest zadowolenie i satysfakcja każdego Klienta, dlatego do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić najwyższą jakość usługi.
W pełni dopasowany produkt
Jesteśmy zorientowani na spełnienie indywidualnych oczekiwań Klientów, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dobierając dla Państwa produkty jesteśmy elastyczni
Renomowani producenci
W naszym portfolio znajdą Państwo takie marki cenionych w całej Europie producentów jak : Asilo, Barański, Cal, Doors, Dre, Eclisse, Entra, Intenso, Parmax, Porta, Pol-skone, Wikęd, Vasco,Voster.
Nasza misja
Naszym głównym celem jest zadowolenie i satysfakcja każdego Klienta .

Osoby odwiedzające nasz salon mogą liczyć na fachowe i profesjonalne doradztwo. Jesteśmy zorientowani na spełninie indywidualnych oczekiwań Klientów, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dobierając dla Państwa produkty jesteśmy elastyczni – dla nas istotne jest to, aby otrzymali Państwo produkt w pełni dopasowany i odpowiadający Państwa indywidualnym potrzebom.

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
Do góry